Sizi Arayalım
Skip links

Biz Kimiz ?

Nova Arsa; 26 yıllık deneyimi ile, dinamik, yenilikçi ve sektörün ihtiyaçlarını en iyi analiz edebilen profesyonel ekibi ile yatırımlara değer katmayı amaçlamaktadır. Kurumsal kimliğimiz ile proje geliştirme, sektörü geliştirmek ve yenilikçi atılımlara odaklanmak adına “Sosyal Arsa” fikri merkezinde projelerini hayata geçirmeye başlamıştır.

Bir “ARSA PROJELERİ GELİŞTİRME” şirketi olan Nova Arsa, “Sosyal Arsa / Projeli Arsa” konseptiyle arsa yatırımlarını parlatıp değerlerine değer katarken hacmini de büyük bir hızla büyütmeye devam ediyor.

19 Ekim 2022 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilen, iş dünyasının başarılı temsilcilerini, uluslararası pazarda yer alan değerli markaların yöneticileri ile buluşturan Global Quality Summit, Global Kalite Zirvesi Ödül Töreni’nde “Yılın Pazarlama Alanında İnovasyon Ödülü’nü Nova Arsa olarak almaya hak kazandık.
Bu ödülü gayrimenkul alanında inovatif pazarlama fikirlerimizle yatırımlara değer katmayı amaçlamamız, Sosyal Arsa konseptiyle proje yatırımlarımızı geliştirmemiz ve stratejik hedeflerimiz sayesinde elde ettik.

Yaşamın tam içinde, insanlarla doğanın bir arada olduğu her yerde, insanlara sosyal ilişkiler kuruyor, risksiz yatırım olanakları sağlıyoruz.

Dünyanın en eski ve en çok kazandıran yatırım aracı olan arsa yatırımlarına inanıyor ve kendi yaşam alanlarınızı inşa etmeyi destekliyorsanız; hayallerinizi büyük yatırım fırsatlarına dönüştürmek için sizleri de bekliyoruz…

Satış Ofisimiz İle İletişime Geçin

Fırsatları Kaçırmayın! Tüm projelerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için formu doldurun.

    Web sitemiz size daha iyi hizmet vermek için çerez (cookie) kullanmaktadır.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?