Sizi Arayalım
Skip links

Merak Edilenler

İmar Kanunu’nun 18. maddesine dayanarak yapılan 18 uygulamasına göre imar sınırları içinde yer alan tüm arsalar, maliklerinden izin alınmadan bir uygulamaya tabi tutulur. Bu uygulama ile mücavir alan içindeki tüm ada ve parseller, imar planına göre birleştirilebilir veya ayrıştırılabilir; taşınmaz sahiplerinin mal varlığına %40’a kadar bedelsiz bir şekilde el konulabilir. Ancak Nova Arsa sayesinde 18 uygulaması bitmiş olan arsalara sahip olabilir, herhangi bir risk almadan kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.

İzmit, Çanakkale ve Gümüşova’da arsalarımız bulunmaktadır. İzmit’te bulunan arsamız; iki orman arasında, doğal yaşamı hedefleyen ve sosyal arsa konseptinde projelendirilmiştir. Gümüşova’da yer alan arsamız, sakin ve huzurlu bir yaşamı tercih eden ancak şehre çok uzak olmayı istemeyenler için tasarlanmıştır. Yeşilin ve mavinin huzurlu uyumu ile muhteşem villa konseptini bir araya getiren projemiz ise Çanakkale’de yer almaktadır.

Nova Arsa; seçtiği arsanın imar izinlerini, arazi konum ve niteliğinin değişme ihtimalini, araziye giden yol planlarını, sosyal ve yaşamsal imkânlarını ya da meydana gelebilecek diğer ihtimalleri değerlendirerek yola çıkar. Yatırımcılara sunduğu arsaları bu olasılıklara göre analiz ederek tüm resmî izin ve belgeleri alır.

Profesyonel arsa geliştirme ekibimizle, gelişimi yüksek ve potansiyel olarak Nova Arsa standartlarına uygun olan arsaları tespit ediyoruz. Tespit ettiğimiz arsaların hukuki süreçleri, kadastral yapısı, imar durumu, çevresel faktörleri, toprak yapısı, 18 uygulama ve altyapı sorunları gibi konuları inceleyerek analiz ediyoruz. Belirlenen arsaları hızlı bir şekilde projelendirerek yüksek kazançlı yatırım elde etmenizi sağlayacak şekilde sizlere sunuyoruz. Projelerin Nova Arsa avantajıyla kurumsal ve güvenilir bir şekilde Standart Operasyon Prosedürü çatısı altında yatırımcılar tarafından değerlendirmesini sağlıyoruz.

Satın alacağınız arsanın bulunduğu bölgeye gelecek altyapı ve yol hizmetlerinin durumu ve geliş süresi, arsanın imar durumu, toprak, su ve çevresel faktörleri, depreme dayanıklılığı gibi unsurlara arsa alırken dikkat edilmesi gerekmektedir çünkü bu gibi unsurlar bölgenin değerinin düşmesine yol açabilmektedir.

Satış Ofisimiz İle İletişime Geçin

Fırsatları Kaçırmayın! Tüm projelerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için formu doldurun.

    Web sitemiz size daha iyi hizmet vermek için çerez (cookie) kullanmaktadır.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?