Sizi Arayalım
Skip links

Neden Nova Arsa?

Yatırımcılarının ihtiyaçlarını ve hayallerini önemseyen Nova Arsa, yatırımcılarına risksiz yatırım olanakları sunuyor ve doğayla iç içe, sosyal ilişkilerin kurulabildiği yaşam alanları inşa etmeyi ilke ediniyor. Arsa yatırımlarınızı hayallerinizdeki gibi gerçekleştirmek için doğru adımları atan, profesyonel bir ekip ile istediğiniz dünyayı hayata geçirmeyi hedefliyor. Bunun için öncelikle, profesyonel arsa geliştirme ekibi ile, gelişimi yüksek ve potansiyel olarak Nova Arsa standartlarına uygun olan arsalar tespit ediliyor. Tespit edilen arsaların hukuki süreçleri, kadastral yapısı, imar durumu, çevresel faktörleri, toprak yapısı, 18 uygulama ve altyapı sorunları gibi konular incelenerek analiz ediliyor. Belirlenen arsalar hızlı bir şekilde projelendirilerek yüksek kazançlı yatırım elde etmenizi sağlayacak şekilde yatırımcılara sunuluyor. Projelerin, Nova Arsa avantajıyla kurumsal ve güvenilir bir şekilde Standart Operasyon Prosedürü çatısı altında yatırımcılar tarafından değerlendirmesini sağlanıyor.

1. Sahibinden, Proje Bedeli Olmadan, Kolay Ödeme İmkânıyla Arsa Alma Ayrıcalığı

Arsa yatırımları sırasında sıklıkla yapılan uygulamalar arasında olan proje bedeli, Nova Arsa sisteminde yer almıyor. Nova Arsa ile yatırım yapacağınız arsa için planlanan projenin tasarımı gibi herhangi bir konuda ek komisyon ödemeden yatırım yapabilirsiniz. Özenle seçilen arsalar arasında yapacağınız tercihlerle değerini giderek artıran bir yatırıma sahip olabilirsiniz. Ayrıca Nova Arsa tarafından seçilen tüm arsalarda doğayla ve sosyal yaşamla iç içe kendi yuvanızı inşa etme şansı yakalayabilirsiniz. Peşin fiyatına 24 aya varan taksitlerle kolay ödeme imkânı sunan Nova Arsa’da master planı hazırlanan ve projelendirilen alanlar; nitelikli bir sosyal yaşam, kültür, sanat ve spor alanları oluşturabileceğiniz şekilde planlanır.

2. Sıfır Risk ile Kazançlı Yatırım Fırsatı

Nova Arsa’ya yatırım yaparak imarlı, ifrazlı ve 18 uygulaması tamamlanmış olan, master planı hazır projelerle güvenilir kazanç kaynakları oluşturabilirsiniz. Nova Arsa tarafından seçilen arsaların imar durumları, hukuki süreçleri, altyapısı, toprak, su ve çevresel faktörleri, depreme dayanıklılığı gibi pek çok unsur; profesyonel ekiplerimiz tarafından analiz edilir. Bu arsalar, bağımsız kuruluşların yapmış olduğu yatırım ve yaşama yönelik güncel araştırmalara göre belirlenir ve her arsaya göre bir master plan tasarlanır. Belirlenen arsaya yönelik projeler ve yatırım süreçleri, elde edilen verilere göre değerlendirilir. Nova Arsa, bu titiz değerlendirmesiyle risksiz ve güvenilir bir yatırım yapma şansı sunar.

3. Gerekli İşlemleri Sizin Yerinize Tamamlama Garantisi

Nova Arsa; seçtiği arsanın imar izinlerini, arazi konum ve niteliğinin değişme ihtimalini, araziye giden yol planlarını, sosyal ve yaşamsal imkânlarını ya da meydana gelebilecek diğer ihtimalleri değerlendirerek yola çıkar. Yatırımcılara sunduğu arsaları bu olasılıklara göre analiz ederek tüm resmî izin ve belgeleri alır. Sizlere herhangi bir konuda sorun yaşamayacağınızın güvencesini verir.

4. Kamusal Güvence ile Sorunsuz Arsalar

İmar Kanunu’nun 18. maddesine dayanarak yapılan 18 uygulamasına göre imar sınırları içinde yer alan tüm arsalar, maliklerinden izin alınmadan bir uygulamaya tabi tutulur. Bu uygulama ile mücavir alan içindeki tüm ada ve parseller, imar planına göre birleştirilebilir veya ayrıştırılabilir; taşınmaz sahiplerinin mal varlığına %40’a kadar bedelsiz bir şekilde el konulabilir. Ancak Nova Arsa sayesinde 18 uygulaması bitmiş olan arsalara sahip olabilir, herhangi bir risk almadan kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz. Nova Arsa, hazırladığı master planlar içerisinde yol ve altyapı çalışmalarına yer verir. Ayrıca sosyal alanları da değerlendirerek projeyi sizlere sunar.

5. Master Planı Hazır, Projelendirilmiş Arsalar

Nova Arsa’nın sunduğu avantajlardan biri de yatırımlık arsanızı seçerken master planı yapılmış ve hazır projelendirilmiş alanları görerek kendi seçimlerinizi yapabilmeniz. Nova Arsa, bütün kriterleri gözden geçirerek seçkin yapıları ele alır ve buradaki sosyal, kültürel, sürdürülebilir alanları değerlendirerek size bütün bir proje sunar. Bu anlamda ekonomik ve sosyolojik sürdürülebilirliği göz önünde tutan, canlı yaşam alanları geliştirir. Yatırım yapacağınız arsanın nasıl şekilleneceğini inceleyerek öngörüde bulunabilir, alanların size sunduğu olanakları detaylı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Satış Ofisimiz İle İletişime Geçin

Fırsatları Kaçırmayın! Tüm projelerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için formu doldurun.

    Web sitemiz size daha iyi hizmet vermek için çerez (cookie) kullanmaktadır.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?